''Čudno je to''

Ibra pokušao objasniti šokantan poraz Milana nakon što je sve bilo idealno: ''Od tada se sve srušilo''

Zlatan Ibrahimović komentirao je veliki preokret Intera nakon što je njegov Milan vodio s 2:0 i na kraju izgubio derbi.

Švedski napadač Zlatan Ibrahimović bio je odlučujući igrač Milana u prvom poluvremenu derbija s Interom, nakon što je namjestio pogodak Anti Rebiću, a potom i sam postigao drugi pogodak. No Marcelo Brozović, Matias Vecino, Stefan de Vrij i Romelu Lukaku preokrenuli su rezultat za konačnih 4:2.

''Teško je objasniti što se dogodilo'', izjavio je Ibra za Sky Sport Italia.

''Na poluvremenu smo rekli da će prvih 15 minuta biti presudno, a mi smo u tih 15 minuta primili dva gola. Prestali smo igrati, ekipa je prestala vjerovati, prestali smo pritiskati i od izjednačenja se sve srušilo'', dodao je napadač Milana.

''To je čudno jer naše prvo poluvrijeme bilo je praktično savršeno. Očekivao sam više od Intera i njihov nastup u prvom poluvremenu nije izgledao dostojno drugog mjesta. Jest nakon pauze'', kazao je Ibra.

Na ljestvici vodi Inter s 54 boda, koliko ima i Juventus, ali uz slabiju razliku pogodaka, dok je Lazio treći s bodom manje.

gol expired Spektakularni derbi: Inter se čudesno vratio iz "mrtvih", Brozović započeo preokret nakon golova Rebića i Ibre! divider