Dalić trlja ruke

Hrvatski reprezentativac ne prestaje trpati: Zabio deset golova u deset prvenstvenih kola

Antonio Mirko Čolak zabio je dva pogotka u pobjedi svog Rangersa.

Antonio Mirko Čolak (Foto: Guliver image via xZacxGoodwinx)

Hrvatski nogometni reprezentativac Antonio Mirko Čolak ne prestaje "trpati" u dresu Glasgow Rangersa.

U sklopu 10. kola škotskog Premiershipa Rangers je na domaćem terenu svladao St.Mirren s uvjerljivih 4:0, a dva pogotka upisao je hrvatski nogometaš.

Prvi je zabio nakon samo četiri minute igre, a drugi u 73. minuti dvoboja za 3:0 na semaforu. Tako je stigao do desetog pogotka u samo deset odigranih prvenstvenih kola.

Slaven Bilić Slaven Bilić upisao drugi poraz u nizu na klupi Watforda, primili dva gola u četiri minute divider

Nastavi li ovako, Čolak bi se mogao naći na popisu putnika za Svjetsko prvenstvo u Kataru koje počinje za mesec dana. Sjajna je to vijest za izbornika Zlatka Dalića, ali i hrvatsku nogometnu reprezentaciju.