Novi kiks

Slaven Bilić upisao drugi poraz u nizu na klupi Watforda, primili dva gola u četiri minute

Bristol City pobijedio je Watford s 3:1 u Championshipu i tako nanio drugi poraz Slavenu Biliću.

Slaven Bilić (Foto: Afp)

Hrvatski stručnjak Slaven Bilić upisao je drugi poraz u nizu na klupi Watforda.

Gostovali su nogometaši Watforda kod Bristol Cityja u sklopu 14. kola Championshipa i izgubili sa 3:1. Poveli su domaćini već u 10. minuti dvoboja, zabio je Madine, a gosti su uspjeli izjednačiti do kraja prvog dijela. Za 1:1 zabio je Louza.

Na žalost hrvatskog trenera, domaćini su uspjeli preokrenuti rezultat, i to samo u razmaku od nekoliko minuta. Prvo je Yates u 81. minuti doveo svoju momčad u vodstvo, a onda četiri minute kasnije povećao na 3:1.

Erling Haaland VIDEO Poznati talijanski novinar šokirao izjavom o Haalandu, voditelji ga prekidali divider

Drugi je to poraz u nizu za momčad Watforda koju je nedavno preuzeo Bilić. Imao je sjajan debi, razbio je Stoke s 4:0, ali uslijedila su dva posrtaja. U prošlom kolu protiv Swansea, a sada protiv Bristol Cityja.

S ovim porazom Watford je pao na 12. mjesto prvenstvene tablice, što se neće svidjeti talijanskim vlasnicima kluba koji su poznati po tome što često mijenaju trenere na klupi...