Upisao prve minute

Gorica pronašla zamjenu za Dominika Kotarskog, stiže mladi vratar Chelseaja?

Karlo Žiger mogao bi prijeći iz Chelseaja u Goricu.

Tek što su otkupili Dominika Kotarskog od Ajaxa, Gorica je preprodala sjajnog vratara u grčki PAOK za odštetu od 2 milijuna eura, plus milijun u bonusima.

Kotarski još mora odraditi liječnički pregled, a nakon toga će uslijediti službena objava velikog transfera. Budući da već 15. srpnja kreće nova HNL sezona, čelnici Gorice nisu gubili vrijeme. Našli su zamjenu za Kotarskoj, i to u redovima londonskog Chelseaja.

Radi se o hrvatskom vrataru Karlu Žigeru koji je sa 16 godina preselio iz Zagreba u Bluese s kojima je igrao i finale juniorske Lige prvaka.

Prošlu sezonu je odradio na posudbi u slovenskom Rudaru iz Velenja, a budući da mu ovog ljeta istječe ugovor s londonskim klubom, Žager može potpisati za Goricu kao slobodan nogometaš.

gol expired Tottenham želi dovesti još jednog Hrvata, Dinamu se smiješi milijunska zarada? divider

Priliku je dobio već ovog vikenda, i to u prijateljskom susretu protiv Varaždina. Žager je stao među vratnice u drugom poluvremenu. Za kraj dodajmo da su Varaždinci slavili s 2:1, a za pobjedu su zabili Teklić i Domjanić.

Mogla je Gorica u posljednjim minutama zabiti za izjednačenje s bijele točke, ali uspješniji je bio domaći vratar.