Prve kritike

Imaju Messija, Neymara i Mbappea, ali PSG-u treba još jedno pojačanje?

Iako su Mbappe, Neymar i Messi krenuli od prve minute, PSG je osvojio samo bod kod Club Bruggea u Ligi prvaka.

Na otvaranju Lige prvaka PSG je osvojio samo bod na gostovanju kod slabašnog Club Bruggea, utakmica je završila rezuiltatom 1:1.

Iako su prvi put ove sezone, od prve minute krenuli u najjačem sastavu, Parižani su razočarali navijače koji su očekivali puno više, naročito od napadačkog trojca Mbappe-Messi-Neymar.

Zanimljivo, niti jedan od napadača nije postigao pogodak, već je to učinio veznjak Ander Herrera.

Naravno, to je izazvalo prve kritike na račun igre francuske momčadi. Tako je Omar da Fonseca, komentator BeIn Sportsa analizirao utakmicu te izdvojio jedan veliki nedostatak u igri pariške momčadi.

gol expired Navijač Celtica postao senzacija na internetu: Dva sata proveo u WC-u kako bi gledao utakmicu Europske lige divider

"Ako žele igrati s tri napadača, PSG mora imati vezne igrače koji su sposobni zadržati loptu", rekao je pa dodao.

"To ne moraju biti Iniesta ili Xavi, ali PSG mora imati bitno drugačije igrače od Wijnalduma i Paredesa".

"Iako imaju sjajan napad, to bi mogao biti uteg u budućnosti za njih. Moraju riješiti taj problem, kada izgube lopte, Messi, Neymar i Mbappe morat će ići u obranu", zaključio je novinar BeIn Sportsa.