kakav trenutak

Ova fotografija već ulazi u legendu, internet je pun fora: "Kad Mbappe uđe Shakiri u sobu"

Kad ga ne možeš zaustaviti, uhvati ga za dres...

Kylian Mbappe odigrao je utakmicu za pamćenje, jednu od onih koje stvaraju mit o nogometnim legendama - zabio je tri gola Barceloni na Camp Nou u Ligi prvaka i svoj PSG odveo do pobjede 4:1.

Vidjelo se od prve minute koliko je Mbappe motiviran. Cijelu utakmicu bio je noćna mora za Katalonce, a lako je mogao zabiti i još koji pogodak.

Nemoć Barcelone najbolje se vidi u sjajnoj fotografiji na kojoj nemoćni Gerard Pique, koji je nervozu demonstrirao i žestokom svađom s Griezmannom, za dres lovi prebrzog Mbappea.

gol expired Barcelona ovakvu sramotu ne pamti: U posljednjih 20 godina nije pretrpjela toliko poniženja kao ove sezone divider

"Kad Mbappe uđe Shakiri u sobu", jedan je od popularnijih opisa ovog trenutka, koji se velikom brzinom širi internetom u obliku screenshota s utakmice. Taj trenutak već je istaknuo kandidaturu za novi popularni predložak za meme, a neke od prvih fora pogledajte u nastavku.