trpa kao na traci

Sjajna forma Tomasova: Nakon hat-tricka, zabio i asistirao u visokoj pobjedi

Tomasov je zasad ključni čovjek Astane u kvalifikacijama za Europsku ligu.

Marin Tomasov slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Hrvatski nogometaš Marin Tomasov bio je strijelac i asistent u visokoj 5:1 (3:0) domaćoj pobjedi kazahstanske Astane protiv malteške Vallette u prvoj utakmici 3. pretkola Europske lige.

Tomasov je pogodio za 3:0 u 35. minuti, te je asistirao Jangi za konačnih 5:1 u 80. minuti.

Tomasov je odigrao čitav susret za Astanu, a istu je minutažu kod domaćih imao i Luka Šimunović.

gol expired Rijeka srušila Aberdeen u prvoj utakmici: Na Rujevici osigurali lijepu prednost za uzvrat divider

Dvostruki strijelac za Astanu bio je Sigurjonsson (8, 57), dok je jedan gol postigao i Logvinenko (15). Za Vallettu je pogodio Fontanella (67).

Tomasov je na ranijoj prepreci bio heroj Astane - spasio ih je blamaže hat-trickom protiv andorske Santa Colome.

Gotovo je: Prijelazni rok u Engleskoj završio pojačanjem Arsenala, ojačao i Tottenham David Luiz (Foto: AFP) Giovani Lo Celso i Lionel Messi (Foto: AFP)