tomasovu klupa

Partizan Save Miloševića slavio kod Astane i barem privremeno preskočio Manchester United

Nogometaši beogradskog Partizana upisali su pobjedu u 2. kolu Europske lige.

Partizan slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U prvom susretu 2. kola L skupine Europske lige Astana je u Nur Sultanu izgubila od beogradskog Partizana rezultatom 2:1.

Gosti su poveli u 29. minuti golom Umara Sadiqa, a isti je igrač u 73. minuti zabio i za 2:0. Partizan je potom imao nekoliko sjajnih prilika, no Nenad Erić je branio sjajno.

Tračak nade Astani donio je Runar Mar Sigurjonsson sjajnim golom s više od 25 metara, međutim za više od toga nije bilo vremena.

gol expired Hrvatska tenisačica odigrala sedmi najduži meč u teniskoj povijesti i pritom slavila! divider

Za Astanu je cijeli susret igrao bivši branič Zagreba i Rudeša Luka Šimunović, dok Marin Tomasov nije ulazio u igru.

U drugom susretu iz ove skupine nešto kasnije igraju AZ i Manchester United.

Na ljestvici vodi Partizan sa četiri boda, Manchester United ima tri, AZ jedan, a Astana je bez bodova.

Michael Bisping (Screenshot) Bivši UFC prvak usred intervjua izvadio "oko": "Varao sam komisiju kako bih se borio" divider