slavila i zvezda

Livaji "ukrali" asistenciju, pa zabio dva gola! Katastrofa Milana na svom San Siru

Odigrane su utakmice 3. kola Europske lige u kojima su se dogodila brojna iznenađenja.

Hrvatski nogometaš Marko Livaja postigao je dva pogotka u 4:1 pobjedi svog AEK kod ukrajinske Zorje u sklopu 3. kola Europske ige.

Livaji je na samom početku utakmice "ukradena" asistencija nakon što mu je pokušaj oštrog dodavanja blokiran, pa je pogodak Tankovića prošao bez asistenta. Livaja je za AEK postigao treći i četvrti pogodak u 54. i 81. minuti utakmice.

U drugom susretu skupine Leicester City je pobijedio Bragu s 4;0. Dva gola je zabio Iheanacho (21, 48), a po jedan Prate (67 i Maddison (78).

Na ljestvici vodi Leicester City s devet bodova, Braga ima 6, AEK tri, a Zorja je bezu bodova.

Milan je dočekao Lille kao lider talijanskog prvenstva i lider H skupine, no Francuzi su prižili fantastčnu predstavu pobijedivši s 3:0.

gol expired Nevjerojatan podatak: Dinamo jedini klub Europske lige bez primljenog pogotka! divider

Junak susreta bio je Yusuf Yazici koji je zabio sva tri gola (22-11m, 55, 58).

Za Milan je od 62. minute zaigrao Ante Rebić ušavši u igru umjesto Zlatana Ibrahimovića, dok je Domagoj Bradarić odigrao cijeli susret za Lille.

U drugom susretu praška Sparta je u Glasgowu deklasirala Celtic s 4:1. Tri gola je zabio Lukas Juliš (26, 45, 77), a među strijelce se upisao i Ladislav Krejči (90). Za Celtic je zabio Griffihts (65).

Na ljestvici vodi Lille sa sedam bodova, Milan ima šest, Sparta tri, a Celtic bod.

U skupini J Royal Antwerp, kojeg vodi Ivan Leko, je kod kuće izgubio od LASK-a s 1:0. Pogodak odluke zabio je Eggestein u 55. minuti. Petar Filipović je igrao cijeli susret za goste.

gol expired Prva pobjeda Dinama i odmah vrijedna skoka na prvo mjesto: Džoker s klupe presudio Austrijancima! divider

U drugom susretu Tottenham je na gostovanju pobijedio Ludogorec s 3:1. Jose Mourinho nije dozvolio novo iznenađenje nakon što su Spursi u posljednjem kolu poraženi u Belgiji.

Ovoga puta londonski sastav je ozbiljno odradio posao, a golove su zabili Kane (13), Lucas Moura (32) i Lo Celso (62), dok je za domaćine zabio Keseru (50). Za Kanea je to bio 200. golu u 300. nastupu za Tottenham.

Na ljestvci vode Royal Antwerp, Tottenham i LASK sa po šest bodova.

Hoffenheim je i dalje bez Andreja Kramarića pobijedio Slovan Liberec s 5:0, a golove su zabili Dabour (22, 29), Grillitsch (59) i Adamyan (71, 76).

U drugom susretu iz L skupine Crvena zvezda je pobijedila Gent sa 2:1.

Kanga je doveo domaćine u vodstvo u 12. minuti, no Gent je izjednačio u 31. minuti preko Ofoea. Pobjedu beogradskom sastavu donio je katai u 59. minuti.

gol expired Gattuso: "Moglo je biti 2:0 za Rijeku, mi smo bili smiješni" divider

Hoffenheim ima devet bodova, Crvena zvezda šest, Slovan tri, a Gent je bez bodova.

U jedom od najzanimljivijih susreta večeri Benfica i Rangers su u susretu 3. kola D skupine odigrali 3:3, Roma je u susretu iz A skupine porazila Cluj s 5:0, dok je Bayer Leverkusen u skupini C u Izraelu porazio Hapoel s 4:2.

U derbiju skupina D Benfica i Rangers su odigrali 3:3, nakon što je Rangers vodio 3:1 i imao igrača više.

Portugalski velikan je poveo već u drugoj minuti golom Goldsona, no sve se okrenulo kada je Otamendi u 19. minuti 'pocrvenio'. Rangers je s igračem više vrlo brzo okrenuo rezultat golovima Goncalvesa (24-ag) i Kamare (25). Korak bliže pobjedi Škoti su stigli u 51. minuti kada je Morelos zabio za 3:1.

Međutim, Benfica se nije predavala. Rafa Silva je u 77. minuti smanjio na 3:2, da bi Nunez u sudačkoj nadoknadi donio bod domaćinu.

Borna Barišić je odigrao cijeli susret za Rangers, dok je Nikola Katić i dalje izvan stroja zbog ozljede.

gol expired Trener Rijeke nakon Napolija: "Snovi i želje su možda veći, ali nedostaje nam svega" divider

U drugom susretu Lech je s 3:1 pobijedio Standard nanijevši Belgijancima i treći poraz u skupini. Golove za poljski sastav zabili su Skoraš (14) i Ishak (22, 48), a za goste Lestienne (29).

Karlo Muhar je za Lech odigrao posljednjih 10 minuta, dok Marko Malenica nije ulazio u igru, baš kao niti Duje Čop za goste.

Benfica i Rangers imaju po sedam bodova, Lech ima tri boda, Standard je na začelju bez bodova.

Roma je u susretu A skupine deklasirala Cluj s 5:0. Golove za rimski sastav zabili su Mihtarijan (2), Ibanez (24), Mayoral (34, 84) i Rodriguez (89). Damjan Đoković je igrao cijeli susret za goste, dok je Gabriel Debeljuh igrao do 67. minute.

U skupina B Rapid i Dundalk su odigrali sjajnu utakmicu, koja je na koncu završila sa 4:3. Za Rapid su zabili Ljubičić (22), Arase (79), Hofmann (87) i Demir (90), a za goste Hoban (7), McMillan (81-11m) i D. McMillan (90+6-11m).

gol expired Rijeka zabila sama sebi za poraz protiv velikog Napolija: Menalo pogodio stativu za vodstvo divider

Golijadu smo vidjeli i u skupini C. Bayer Leverkusen je na gostovanju u Petah Tikvi porazio Hapoel Be'er Sheva s 4:2. Bailey (5, 75), Dadya (38-ag) i Wirtz (88) zabili su za "aportekare", a oba gola za Hapoel postigao je Acolatse (11, 25). Tin Jedvaj je za Bayer igrao do 62. minute.

U drugom susretu Slavija je u Pragu pobijedila Nicu s 3:2. Kuchta (16, 71) i Sima (43) su zabili za češki sastav, a Gouiri (33) i Ndoye (90+2) za goste. Petar Musa nije igrao za Slaviju.

Na ljestvici vode Bayer i Slavija sa po šest bodova, dok Nica i Hapoel imaju po tri boda.

U skupini E PAOK je uvjerljivo s 4:1 pobijedio PSV Eindhoven. Nizozemci su poveli u 21. minuti golom Zahavija, no Grci su u nastavku okrenuli rezultat golovima Schwaba (47), Živkovića (55, 66) i Tzolisa (58). Antonio Čolak je za PAOK igrao prvo poluvrijeme.

U drugom susretu Granada je na gostovanju pobijediloa Omoniju sa 2:0. Granada ima sedam, PAOK pet, PSV 3, a Omonia bod.

gol expired Nokaut koji je odjeknuo MMA zajednicom i zbog kojeg strahuju UFC-ove zvijezde divider