roma uvjerljiva

Manchester United izvukao 17-godišnji klinac, bivši Bjeličin klub priredio pravu senzaciju!

Manchester United stigao je do tri boda na otvaranju Europske lige, no daleko teže od očekivanog.

Greenwood zabija za United (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Roma je u skupini J Europske lige bez suviše stresa pobijedila Istanbul Basaksehir s 4:0. Golove za rimski sastav zabili su Junior Caicara (42-autogol), Džeko (58), Zaniolo (71) i Kluivert (90+3).

Nikola Kalinić je zaigrao za Romu posljednjih 15 minuta .

Austrijski Wolfsberger, koji je od 2010. do 2013. vodio Nenad Bjelica i donio mu jedini trofej u klupskoj povijesti (naslov prvaka Austrije), je priredio veliko iznenađenje pobijedivši na gostovanju Borussiju Moenchengladbach s čak 4:0.

gol expired Hvalospjevi Talijana na račun Dinamova dragulja i kritika hrvatskoj legendi: "Boban ga je odbacio“ divider

U skupini L Manchester United je golom 17-godišnjeg Masona Greenwooda u 73. minuti pobijedio Astanu u čijim redovima je Marin Tomasov igrao cijeli susret, dok je Luka Šimunović izašao u poluvremenu.

Partizan i AZ su odigrali 2:2.

U skupina G Rangers je pobijedio Feyenoord sa 1:0. Rangers je mogao do vodstva već u 10. minuti, no James Tavernier je promašio jedanaesterac.

Arsenal slavi pogodak (Foto: AFP) Arsenal i Sevilla "tricama" riješili gostovanja, ludnica sa sedam pogodaka na Cipru divider

Ipak, u 24. minuti domaćin je stigao do vodstva sjajnim pogotkom Sheyjia Oja s više od 25 metara. Engleskom napadaču dodao je Borna Barišić koji je požrtvovnim startom oteo loptu suparničkom igraču. Nikola Katić nije nastupio za Rangers.

Porto je na svom travnjaku pobijedio Young Boyse sa 2:1, a sva tri gola su pala u prvom poluvremenu. Za Porto je zabio Soares (8, 29), a za goste Nsame.

Colby Covington (Instagram) Miočić traži ovog čovjeka: Dobacivao mu nešto supruzi, ne žele mu reći što točno divider