Euro U21

Gruzijce bodrilo 40 tisuća navijača protiv Belgije: Ukrajinci slavili, mladi Vatreni jure po pobjedu

Ukrajinci su slavili 0:1 protiv Rumunjske i tako gurnuli mlade Vatrene u tešku situaciju.

Gruzija U21 (Foto: Georgian Footy/Platforma X)

U skupini B Europskog nogometnog prvenstva za igrače do 21 godine, u kojoj nastupa i Hrvatska, drugu je pobjedu ostvarila Ukrajina U21.

Nakon 2:0 u prvom susretu protiv Hrvatske U21, mladi ukrajinski nogometaši su pobijedili i domaćina Rumunjsku s 1:0.

Utakmica je odlučena u samoj završnici, a tragičar je bio Dican koji je pogodio vlastitu mrežu u 89. minuti. Ovom pobjedom Ukrajina U21 je došla sasvim blizu plasmana u četvrtfinale.

Jurgen Klopp i Dejan Lovren Lovren pričao Rusima o Kloppu: "Ovo nikome nisam rekao. Kada mi je kći završila u bolnici..." divider

Od 20.45 sati u ovoj će skupini dvoboj drugog kola odigrati Hrvatska U21 i Španjolska U21.

U skupini A Belgija U21 je vodila 2:0 protiv Gruzije U21, ali su u drugom poluvremenu gruzijski nogometaši zabili dva gola i osvojili veliki bod na mogućem putu prema četvrtfinalu. Bod im je osigurao Guliašvili golom u 87. minuti. Portugal U21 i Nizozemska U21 su također remizirali odigravši 1:1.