Iskreno

Emery opet spominjao povijest Hajduka: ''Svašta se dogodilo u ovih 90 minuta, u Split s istim planom''

Unai Emery prokomentirao je utakmicu protiv Hajduka.

Hajduk je izgubio od Villarreala 4:2 u play-offu Konferencijske lige. Poveli su Bijeli rano golom Stipe Biuka, ali gotovo pa rutinski se Villarreal vratio u susret, a do kraja poluvremena već je četiri puta Kalinić išao vaditi loptu iz svoje mreže. Unai Emery prokomentirao je utakmicu.

gol expired Dambrauskas otkrio što je s Kalinićem: ''Primali smo glupe golove, može biti svašta na Pojudu'' divider

''Pričali smo da je Europa važna, danas smo ipak neke igrače odmorili. Hajduk je klub s poviješću, tradicijom još iz dana Jugoslavije, s igračima odličnih tehničkih karakteristika, dobrih mladih, ali i iskusnih poput Kalinića i Subašića. Odigrali smo utakmicu u kojoj se u 90 minuta dogodilo svašta. Primili smo rani gol, ali nakon gola smo imali sve pod našom kontrolom. U drugom poluvremenu smo mogli zabiti pokoji pogodak. Zato smo i napravili nekoliko izmjena. Neke mi se stvari nisu svidjele, pogotovo u završnici utakmice i morat ćemo ih analizirati.''

Torcida u Valenciji VIDEO Torcida je poslala jasnu poruku igračima nakon poraza od Villarreala divider

Kako komentirate situaciju oko jedanaesterca?

''Nema VAR-a, ali kako nama tako i njima. Da je bilo VAR-a možda ne bi bio priznat prvi gol Hajduka zbog ofsajda. Znam da Hajduk želi ući u grupe Konferencijske lige i da će u Splitu tražiti svoju šansu.''

gol expired Španjolski mediji slave heroja koji je uništio Hajduk i spominju pakao u uzvratu na Poljudu divider

Što očekujete u Splitu, koje su vaše ambicije u Konferencijskoj ligi?

''Svaka utakmica sama za sebe. Znamo kako se treba ponašati protiv bilo kojeg protivnika, bio to Bayern, Juventus ili Hajduk. Idemo u Split s istom idejom kao i u svim utakmicama. Bilo bi dobro kada bi došli do finala Konferencijske lige, ali idemo korak po korak i napredovati. Želimo u prvenstvu biti bolji nego prošle sezone'', najavio je Emery pohod na još jednu europsku titulu.

Ima li Hajduk šanse na Poljudu protiv Villarreala?