superniksi

Dominacija Nikole Vlašića: Odigrao fantastičnu utakmicu, sam je razmontirao protivnika

Vlašić je još jednom demonstrirao svoje kvalitete.

Nikola Vlašić bio je igrač utakmice u visokoj pobjedi CSKA-a protiv Arsenal Tule (5:1). Hrvatski reprezentativac zabio je dva i asistirao za jedan gol.

CSKA je poveo u sudačkoj nadoknadi prvog dijela golom iz penala Fedora Čalova.

Vlašić je u 50. minuti lijepo pogodio za 2:0 dobro naciljavši dalji kut, a u 58. minuti zabio je još atraktivnije. Potegao je s više od 20 metara i poslao pravu bombu uz samu vratnicu.

Golove možete pogledati OVDJE.

gol expired Barca je mogla dovesti Haalanda: Napucali cijenjenog stručnjaka, on progovorio o stanju u klubu divider

Vlašić je sada drugi strijelac prvenstva, dok je na ljestvici najboljih asistenata na diobi prvog mjesta.

Za 4:1 asisturao je Arnoru Sigurdssonu. Konačnih 5:1 postavio je Ivan Obliakov. Luka Đorđević je zabio za Arsenal.

CSKA je sada drugi na ljestvici s 25 bodova, dva manje od vodećeg Zenita.