ajooooj...

Nedjelja iz noćne more za hrvatskog stopera: Vida odigrao možda i najgoru utakmicu karijere

Domagoj Vida odigrao je jednu od najgorih utakmica u svojoj profesionalnoj karijeri.

U sklopu 3. kola turske Super Lig Bešiktaš je na gostovanju kod Konyaspora doživio katastrofalan poraz. Bilo je 4:1 za domaćina, a hrvatski reprezentativac Domagoj Vida u redovima gostiju odigrao je jednu od najgorih utakmica u karijeri.

Kod prvog gola nije ništa skrivio, no od iduća tri u dva je slučaja bio direktni krivac za gol, dok je kod preostalog gola djelomično kriv. Riječ je o drugom golu domaćina kada je Vida propustio zatvoriti Kraveca, odnosno bio je dosta loše postavljen u trenutku dodavanja lopte, što je omogućilo ukrajinskom napadaču da zabije gol.

gol expired Miočić poput Posljednjeg Mohikanca: Stipe ostao usamljen na ljestvici UFC prvaka divider

Petnaest minuta kasnije Vida je u pokušaju da doda loptu svom vrataru propustio primijetiti da je u trk prema njemu krenuo i igrač Konyaspora, te je presjekao loptu i poslužio strijelca Šengeliju.

Ni 10 minuta kasnije Vida je skrivio kazneni udarac, zaradio žuti karton, a domaćin zabio četvrti gol na utakmici.

Sažetke Vidinih poteza u porazu Bešiktaša pogledajte OVDJE.

gol expired Sramotna i degutantna objava klupskog sponzora Granade nakon primljene šestice od Atletica divider