Lijep potez

VIDEO Zabio Hajduku, a sada i Rijeci: Pogledajte dva krasna gola napadača Varaždina

Domagoj Drožđek je zabio pogodak za vodstvo Varaždina protiv Rijeke.

Domagoj Drožđek (Foto: Zeljko Hajdinjak/Cropix)

Domagoj Drožđek zabio je prekrasan pogodak za vodstvo Varaždina protiv Rijeke u sklopu 34. kola SuperSport HNL-a.

Igrala se 17. minuta kad je varaždinski napadač ispratio jednu dugu loptu, sjurio se u gostujući šesnaesterac pa snažno odapeo i zatresao mrežu iza leđa Nediljka Labrovića.

Upravo je Drožđek zabio sjajan pogodak za pobjedu protiv Hajduka (0:1) i dobio ovacije poljudske publike.

Riječke ambicije za titulu preživjele su dodatan udarac u 30. minuti kada je Labrović odigrao loptu za Čabraju, a branič Rijeke je neoprezno vratio loptu svom vrataru. 25-godišnjak na vratima gostiju nije očekivao povratnu loptu, loše ju je primirio i proslijedio točno na nogu Šegi koji posprema loptu u praznu mrežu. Ipak u 45. minuti Riječani se vraćaju u utakmicu pogotkom NIke Jankovića.

Drožđek je nakon sat vremena stigao do svog drugog pogotka na utakmici i tako nastavio sjajnu golgetersku formu...

Golove možete vidjeti OVDJE.

Luka Modrić Oglasio se Modrićev agent, evo što kaže o Lukinoj budućnosti u Real Madridu divider

Bernardo Silva i Joško Gvardiol VIDEO Gvardiol imao priliku da se upiše u povijest Premier lige, a onda povukao potez vrijedan divljenja divider