Mršavi remi

Dinamovi juniori oprostili se od Lige prvaka: Basel uzeo po što je došao

Dinamovi juniori odigrali su 0:0 s Baselom u Ligi prvaka mladih, ali su zaključili svoj nastup za ovu sezonu.

Dinamovi juniori (Foto: Ronald Goršić/Cropix)

Juniori Dinama odigrali su u srijedu u uzvratnom susretu Lige prvaka mladih na Maksimiru 0-0 s Baselom što znači da završavaju svoj nastup u ovom natjecanju.

Prvi susret u Švicarskoj dobila je momčad Basela sa 2-0 i zahvaljujući toj pobjedi Švicarci idu u šesnaestinu finala Lige prvaka mladih.

Gabriel Vidović Dinamo slavio u Astani: Zagorac obranio penal, Vidović i Kaneko pogodili za važnu pobjedu divider

Prijetili su juniori Dinama u više navrata golu Basela, ali lopta nije ulazila u gol. Iako su inicijativu imali i u drugom poluvremenu, situacija im je dodatno otežana nakon što je Zlatan Koščević u 72. minuti zaradio drugi žuti karton zbog čega je isključen, a Dinamo je do kraja utakmice igrao s igračem manje.