Šansa za Plave

Dinamov idući protivnik u Ligi prvaka doživio debakl: Primio četiri komada kod kuće

Dinamo protiv RB Salzburga igra u trećem kolu Lige prvaka.

RB Salzburg - Brest (Foto: Afp)

U ranijem terminu drugog kola Lige prvaka nogometaši Bresta upisali su veliku pobjedu u gostima kod RB Salzburga (0:4).

U 24. minuti dvoboja poveli su preko Abdallaha Sime, koji je zabio na sjajnu asistenciju Ludovica Ajorquea. Iskusni je Francuz vanjskom, u stilu Luke Modrića, pronašao svog suigrača, koji je načeo domaću mrežu.

U drugom poluvremenu pala su još tri pogotka! Na 0:2 povisio je Mahdi Camara u 66. minuti, a samo pet minuta kasnije Sima je zabio svoj drugi pogodak na utakmici. Konačan rezultat postavio je Pereira Lague u 75. minuti.

RB Salzburg - Brest RB Salzburg - Brest (Foto: Afp)

Brest nakon dva odigrana kola Lige prvaka ima maksimalan bodovni učinak, svladao je Sturm iz Graza (2:1), a sada je razbio i još jednu austrijsku momčad. RB Salzburg je pak ostao na nula bodova, doživio su težak poraz od praške Sparte (0:3), a sada i od Bresta na domaćem terenu.

U trećem kolu Lige prvaka u goste im dolazi hrvatski prvak Dinamo, koji će, nadamo se, iskoristiti lošu formu austrijske momčadi i uzeti bodove. Utakmica se igra 23. listopada u Salzburgu.

Dodajmo da su nogometaši Stuttgarta i Sparte Prag podijelili bodove u drugom kolu Lige prvaka odigravši 1:1.

Bjelica i Ademi Bjelica i Ademi: "Možemo ponoviti Atalantu, idemo po pobjedu protiv Monaca" divider

Stadion Maksimir Evo što je Francuze oduševilo na Maksimiru: Monaco ima "zvijer" i buduću veliku zvijezdu divider

Adi Hutter VIDEO Trener Monaca: Jako respektiram Hrvate, a Bjelica je ponekad previše emotivan, no ima svoj stil divider