"disasterclass"

Čudo protiv Ville kratko ih je držalo: Forest nanio Manchesteru deveti poraz sezone

United je za Štefanje čudesno okrenuo Aston Villu, ali protiv Nottingham Foresta pokazao je svoje pravo lice.

Erik ten Hag (Foto: Afp)

Nogometaši Manchester Uniteda doživjeli su i deveti poraz u prvenstvu, izgubivši 1-2 u subotu kod loše rangiranog Nottingham Foresta.

Crveni vragovi, su sedmi na tablici, s devet bodova manje od lidera, ali su doživjeli čak deveti poraz u prvih dvadeset utakmica Premier lige, četiri dana nakon što su svrgnuli Aston Villu (3-2) zahvaljujući golu Rasmusa Hojlunda.

Mateo Kovačić VIDEO City s Hrvatima u prvih 11 dobio fenjeraša, nepozvan gost prošetao Etihadom divider

Danac, bolestan, nije bio u subotu na City Groundu, a Rashford je bio taj koji se istaknuo ispred gola. Engleski krilni napadač, kritiziran zbog nedovoljnog učinka, zabio je treći prvenstveni pogodak ove sezone, prvi od 3. rujna. No, njegov pogodak u 77. minuti su poništili goolovi Nicolasa Domingueza (64.) i Morgana Gibbs-Whitea (82), ostavljenih potpuno samih od Unitedove rastresene obrane.

Vratar Matt Turner refleksnim je obranom u 96. minuti omogućio je Nottinghamu pobjedu, pa su sada 15. s pet bodova ispred prvog koji ispada Lutona, a pod vodstvom novog trenera Nuna Espirita Santa Forest naniže drugu pobjedu zaredom.