neuobičajena scena

VIDEO City s Hrvatima u prvih 11 dobio fenjeraša, nepozvan gost prošetao Etihadom

Štakor je protrčao travnjakom Manchester Cityja u pobjedi protiv Shefffield Uniteda u Premier ligi.

Mateo Kovačić (Foto: Profimedia)

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su na svom terenu "fenjeraša" Sheffield United sa 2-0 u utakmici 20. kola engleske Premier lige.

Strijelci za City bili su Rodri u 14. i Julian Alvarez u 61. minuti.
Joško Gvardiol je odigrao cijelu utamicu, a Mateo Kovačić je igrao do 68. minute. Belgijski nogometaš Kevin De Bruyne vratio se u momčad Manchester Cityja, prvi put nakon ozljede početkom kolovoza.De Bruyne je protiv Sheffield Uniteda bio na klupi za rezervne igrače. Ozlijedio je bedro u finalu Lige prvaka, a ozljedu je obnovio 11. kolovoza u dvoboju protiv Burnleya i od tada je pauzirao. Nakon obnove ozljede operiran je, a prve procjene bile su da će se na teren vratiti u siječnju.

Crveni karton Znate li tko je i kad uveo žute i crvene kartone u nogomet? divider

City sa 40 bodova dijeli treće mjesto na tabeli s Arsenalom. Sheffield United je na posljednjoj, 20. poziciji s devet bodova.

Aston Villa je kao domaćin svladala Burnley 3-2 golom iz penala u zadnjoj minuti. Strijelci za Aston Villu bili su Leon Bailey u 28. minuti, Moussa Diabi u 42. i Douglas Lewis iz jedanaesterca u 90. minuti. Golove za Burnley postigli su Zeki Amduni u 30. i Lyle Foster u 72. minuti, a gosti su od 56. minute igrali bez isključenoga Bergea. Aston Villa je na prvom mjestu s Arsenalom sa 42 boda, a Burnley je na 19. mjestu sa 11 bodova.

Celtic VIDEO Celtic u Old Firmu slavio protiv Rangersa: Pogledajte spektakularne golove divider

U ostalim susretima Crystal Palace je kao domaćin bio bolji od Brentforda 3-1, dok je Wolverhampton kod kuće svladao Everton 3-0.

Pogledajte kako je štakor trčao Etihadom OVDJE.