Sve je zasjenio

VIDEO Dani Olmo uništio Bayern usred Münchena: Zabio hat-trick za osvajanje Superkupa

Bivši nogometaš Dinama Dani Olmo odigrao je sjajnu utakmicu protiv Bayerna u Superkupu.

Dani Olmo (Foto: Afp)

RB Leipzig je osvojio njemački Superkup! U dvoboju za prvi trofej ove sezone svladali su Bayern s visokih 3:0, i to na pogon Danija Olma koji je odigrao utakmicu života postigavši hat-trick.

Na teškom gostovanju na Allianz Areni gosti su imali otvaranje iz snova, već u 3. minuti dvoboja Olmo je iskoristio gužvu u kaznenom prostoru i odbijenu loptu pospremio u bavarsku mrežu.

Jakov Medić VIDEO Hrvat potpisao za Ajax pa upisao debi iz snova: Zabio golčinu s 30 metara divider

Minutu prije odlaska na poluvrijeme, Olmo zabija novi pogodak za Leipzig i povećava vodstvo na 2:0. Bio je to krasan potez bivšeg igrača Dinama, a točku na i stavio je u 68. minuti dvoboja kada je sudac pokazao na bijelu točku.

Rukom je igrao Mazraoui, a kazneni udarac je sigurno izveo Olmo i tako očitao lekciju Bayernu usred Bavarske.

Pogodak Olma za 2:0 možete vidjeti OVDJE.