viralni hit!

Najsmješnija proslava gola ove godine: U sekundi od junaka do predmeta ismijavanja

Ciro Immobile kreirao je veliki povratak Lazija nakon što je gubio 0:3 na poluvremenu, a onda se na kraju susreta i osramotio.

Ciro Immobile slavi pogodak (Screenshot)

U sklopu 7. kola Serie A Lazio i Atalanta odigrali su ludu utakmicu u kojoj su gosti vodili s 3:0 nakon prvog poluvremena, ali je sudačkoj nadoknadit Lazio stigao do boda.

U razmaku od 23. do 37. minute Muriel (2) i Gomez su doveli Atalantu u vodstvo 3:0, no Ciro Immobile u 69. minuti započeo je veliki povratak Lazija. Najprije je zabio s bijele točke za 1:3, a minutu kasnije asistirao Correi za 2:3

David Seaman na Higburyju (Foto: AFP) Nevjerojatna priča zapalila navijače Arsenala: Čuvena tučnjava, neviđeno pijanstvo i početak kletve divider

U 92. minuti susreta Immboile je zabio za 3:3, a zatim nasmijao apsolutno sve.

Talijanski napadač krenuo je slaviti pogodak i trčeći je istovremeno pokušao skinuti dres sa sebe. Dres je, vjerojatno zbog znoja i činjenice da je vrlo pripijen uz tijelo, zapeo, Immobile ga nije uspio skinuti sa sebe, a sekundu kasnije je i pao.

Video njegove proslave postao je iste sekunde viralan.

Cristiano Ronaldo u teretani (Instagram) Procurili mailovi policije u slučaju Ronaldova navodnog silovanja Amerikanke divider