remi u derbiju

Kovačić sjajno asistirao, Sturridge fantastičnom pogotkom spasio Liverpool

Chelsea je u derbiju kola na Stamford Bridgeu ugostio Liverpool.

Slavlje Liverpoola (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U derbiju 7. kola Premierlige Chelsea je u subotu na domaćem terenu protiv Liverpoola odigrao 1:1, pa sada više niti Redsi nemaju maksimalan učinak.

Chelsea je poveo golom Edena Hazarda u 25. minuti nakon odličnog proigravanja Matea Kovačića, koji je igrao do 80. minute. U samoj završnici susreta, u 89. minuti, Daniel Sturridge je prekrasnim pogotkom donio remi Liverpoolu.

Hrvatski stoper Dejan Lovren, koji se je oporavio od ozljede te je u srijedu odigrao je prvi susret u novoj sezoni za Liverpool u šesnaestini finala engleskog Liga kupa, ovaj puta nije bio niti na klupi za pričuve.

U ranijim utakmicama slavili su Manchester City, Arsenal i Tottenham.

U prvoj utakmici 7. kola nogometaši West Hama pobijedili su na Olimpijskom stadionu u Londonu Manchester United s 3:1. Tako je Manchester United izjednačio najlošiji start sezone u Premierligi, nakon sedam kola ima samo deset bodova. Isto se je dogodilo i u sezoni 2013/14.