Još jedno razočaranje

Novi potop ManUtd-a: Očajni Mourinho doživio pljusku od West Hama

Nogometaši West Hama pobijedili su na Olimpijskom stadionu u Londonu Manchester United s 3-1 (2-0) u prvoj utakmici 7. kola Premierlige.

Slavlje West Hama (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Manchester United Josea Mourinha nastavlja nizati šokantne rezultate, a novi je stigao na gostovanju kod West Hama, koji je do te utakmice upisao samo jednu pobjedu u Premierligi.

Za drugu prvenstvenu pobjedu u posljednja tri nastupa Čekićara strijelci su bili Anderson u 5. minuti, Lindelof koji je pogodio vlastitu mrežu u 43. minuti te Arnautović, koji je pogotkom u 74. minuti zaustavio mogući preokret, nakon što je Rashford u 71. minuti smanjio zaostatak gostiju na samo jedan pogodak.

U subotu je na rasporedu još sedam utakmica, a svakako najzanimljivija bit će odigrana na Stamford Bridgeu, gdje će Chelsea ugostiti Liverpool od 18.30 sati.