Neće startati u El Clasicu?

VIDEO Zahladio odnos Reala i Modrića, Ancelotti: "Je li Luka nedodirljiv? Jest, ali to ne znači da će igrati"

Barcelona i Real Madrid igrat će uzvrat polufinala Kupa kralja na Camp Nouu.

Modrić, Ancelotti, Kroos i Benzema (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida i Barcelone pripremaju se za uzvrat polufinala Kupa kralja na Camp Nouu. Kraljevski klub očekuje težak zadatak - preokrenuti poraz 0:1 iz prve utakmice na gostujućem terenu, a jedna od glavnih tema najavne konferencije za medije bio je Luka Modrić.

Luka Modrić VIDEO Modrić nije ušao u igru, ali svejedno je "asistirao": Snimka s klupe postala hit divider

Hrvatski kapetan još čeka vijesti o produljenju ugovora, a španjolske kolege zanimalo je zašto Luka nije igrao protiv Valladolida u prošlom kolu, odnosno znači li to kako ni sutra protiv Barcelone neće biti starter.

Između ostalog, upitali su Ancelottija jesu li Modrić i Kroos nedodirljivi u veznom redu, a njegov odgovor neće baš oduševiti kapetana hrvatske reprezentacije.

Karim Benzema VIDEO Real pregazio fenjaraša na krilima Benzeme: Sprašio hat-trick u razmaku od sedam minuta! divider

"Jesu li Modrić i Kroos nedodirljivi? Jesu, ali to ne znači da će startati od prve minute u El Clasicu. Imamo mnogo nedodirljivih u momčadi, no na koncu ću morati odabrati jedanaestoricu. Moram voditi računa o svim igračima koje imam na raspolaganju. Nije najvažnije započeti utakmicu, nego iskoristiti svoju priliku kad je dobiješ", rekao je Ancelotti.