Mogli su i bolje

Trener Lokomotive: ''Awaziem je poput Messija prebacio mog igrača''

Silvijo Čabraja prokomentirao je večerašnju utakmicu između Lokomotive i Hajduka.

Hajduk je slavio u prvoj domaćoj prvenstvenoj utakmici protiv Lokomotive rezultatom 2:1 u sklopu šestog kola SuperSport HNL-a. Lokomotiva se pokazala kao tvrd orah svima do sada, ali Hajduk je većinu posla obavio u prvom poluvremenu kada je otišao na dva pogotka prednosti.

Trener Lokomotive Silvijo Čabraja prokomentirao je večerašnju utakmicu.

gol expired SuperSport HNL: Raspored i rezultati utakmica 2022./2023. divider

''Čestitke Hajduku na pobjedi, dobro su iskoristili naše greške. Na kraju smo tražili izjednačenje, ali nažalost nismo se uspjeli vratiti. Prvih trideset minuta smo imali četiri-pet kornera. Nismo tako loše izgledali. Imali smo par udaraca, a Hajduk je prvo poluvrijeme uputio dva udarca. Kada dobijete gol iz balon lopte u 16 metara, a mog igrača prebaci kao Messi, to je individualna greška koju ne možeš spriječiti. Igračima ne mogu zamjeriti na ničemu, osim nedostacima koji su nas koštali bodova.''

Dodao je Čabraja da nas čeka zanimljiva sezona i da nikome neće biti lako.

''Ova sezona će biti dosta napeta. Bit će jako gusto. Hoće li se Dinamo i Hajduk odvojiti u borbi za prvaka...Osijek je upao u crnu rupu, Rijeka također. Mislim da će dolje biti vrlo napeto.''

Hajduk - Lokomotiva Hajduk uspješan u prvoj domaćoj utakmici u prvenstvu: Umor se nije vidio unatoč paklenom ritmu divider

Kako vam je izgledao Hajduk?

''Hajduk je imao europsku utakmicu, ali klubovi moraju kvalitetno odrađivati i prvenstvo. Moraju imati broj igrača koji će moći iznijeti igru na dva kolosijeka.''

gol expired Marko Livaja dobio posebnu nagradu uoči susreta s Lokomotivom divider

Šuška se o prelasku Cokaja u Dinamo, hoće li završiti u modroj svlačionici?

''Ja sam trener, a drugi ljudi vode politiku kluba. Što će Uprava kluba odlučiti to ne znam'', zaključio je strateg Lokomotive.