breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Koštali ih promašaji

Čabraja na kraju vjerovao u pobjedu: ''Hajduk se opustio i mislio da je gotovo, mogli smo dobiti utakmicu''

Trener Lokomotive Silvijo Čabraja prokomentirao je današnji remi s Hajdukom.

Lokomotiva i Hajduk remizirali su 2:2 na Kranjčevićevoj u 15. kolu SuperSport HNL-a, prvo poluvrijeme bila je prava nedjeljna popodnevna uspavanka, dok se u drugom igra rasplamsala.

gol expired Karoglan otkrio kakav je bio plan u završnici utakmice s Lokomotivom i što ga je poremetilo divider

Hajduk je poveo golovima Sahitija i Mlakara u 61. odnosno 66. minuti, ali izgleda da su se prerano odlučili zatvarati utakmicu, Lokomotiva se vratila u susret i na kraju zasluženo došla do boda.

Trener Lokomotive Silvijo Čabraja prokomentirao je današnju utakmicu.

gol expired VIDEO Je li Lokomotiva oštećena? Pogledajte divljački nasrtaj Mikanovića za koji je dobio samo žuti karton divider

"Prvo poluvrijeme smo možda za nijansu bili bolji. U drugom su Stojković i Kulenović promašili mrtve šanse i Hajduke je praktički sve riješio. Tražili smo se neko vrijeme. Igrači su skupili glave, digli se visoko i na koncu smo mogli i dobiti utakmicu."

gol expired Stigla službena potvrda: Utakmica Gorice i Slaven Belupa je odgođena, evo kad će se igrati divider

Povratak Lokomotive u završnici nije iznenađenje za njihova trenera, znao je da imaju kvalitetu, ali prije svega i želju za pobjedom.

''Pričam svima da smo karakterna ekipa. Vjerovao sam da mogu, a uveli smo i dva igrača. Prije sam mišljenja da je Hajduk mislio da je gotovo, opustio se i to ih je koštalo na kraju. Šteta za Kulenovićev promašaj, ipak mislim da je remi najpošteniji rezultat'', zaključio je Čabraja.