Sve je dalje zona ispadanja

Bjeličin Union remizirao u golijadi: Juranović krenuo od prve minute

Union Berlin i Heidenheim remizirali su 2:2 u 23. kolu Bundeslige.

Nenad Bjelica (Foto: Profimedia)

Momčad Union Berlina nije uspjela doći do treće uzastopne prvenstvene pobjede odigravši 2:2 protiv Heidenheima pred svojim navijačima u subotnjoj utakmici 23. kola njemačke Bundeslige.

Austrijanac Nikola Dovedan je doveo Heidenheim u vodstvo već u 3. minuti. Union je preokrenuo rezultat pred kraj prvog poluvremena golovima Robina Gosensa (44) i Andrasa Schafera (45+2). Jan Niklas Beste je u 71. minuti postavio konačnih 2:2.

Mislav Karoglan Karoglan: ''Trebali smo danas pobijediti. Bilo je puno diskutabilnih situacija...'' divider

Nenad Bjelica je postavio Josipa Juranovića u početnu postavu Uniona, ali ga je u 72. minuti povukao iz igre, jer je hrvatski reprezentativac bio opterećen žutim kartonom od 54. minute.

Union je s bodom došao do 12. mjesta s 25 bodova, a toliko ima i Borussia Moenchengladbach, koja je jedno mjesto ispred, te Bochum, koji je jedno mjesto iza berlinske momčadi.