breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Mainz slavio u Berlinu

Hrvatski stoper zbog grubog faula dobio izravni crveni karton, Wolfsburg ipak uzeo jedan bod

Fortuna je povela preko Zimmermana u 13. minuti, a u 48. minuti je Pongračić zbog grubog starta dobio izravni crveni karton.

Nogometaši Wolfsburga i Fortune odigrali su 1:1 u dvoboju 21. kola Bundeslige, a kod domaćih je isključen hrvatski igrač Marin Pongračić.

Samo dvije minute kasnije Wolfsburg je izjednačio preko Steffena. Josip Brekalo je ostao na klupi Wolfsburga.

Hoffenheim je bez Andreja Kramarića poražen kod Freiburga s 1:0, a domaćinima je tri boda donio Waldschmidt iz penala u 40. minuti.

Fenjeraš Paderborn je odigrao 1:1 kod petoplasiranog Schalkea, dok je Union Berlin slavio kod Werdera s 2:0.

Do gostujuće pobjede stigao je i Mainz koji je s 3:1 bio bolji u Berlinu od Herthe, a sva tri gola za goste zabio je Šveđanin Quaison.