breaking news !: USKORO UŽIVO SDP sazvao izvanrednu presicu, komentirat će odluku Ustavnoga suda
Bravo!

Budimir ispunio svoj dio dogovora s Oršićem: Zabio je za pobjedu protiv Villarreala

Velika pobjeda Osasune na teškom gostovanju.

U sklopu 30. kola španjolske Primere nogometaši Osasune napravili su malo iznenađenje i u gostima pobijedili Villarreal 2:1.

Osasuna je povela u 64. minuti, a zabio je Jon Moncayola, da bi Villarreal došao na 1:1 u 70. minuti autogolom Garcije.

Za veliku pobjedu gostiju zabio je hrvatski reprezentativac Ante Budimir u 74. minuti susreta. Ovom pobjedom Osasuna drži 14. mjesto, a Villarreal je šesti.

Pogodak Budmira pogledajte ovdje.

gol expired Nokaut godine: Ispred Hrgovića je pet mjesta, a o njegovoj borbi opet bruji boksački svijet divider

Villarreal je Dinamov protivnik u četvrtfinalu Europske lige, a u prvoj utakmici Španjolci su slavili 1:0 golom iz penala Gerarda Morena.

Budimir ispunio svoj dio dogovora

Hrvatski napadač je razgovarao s Mislavom Oršićem i dogovorili su se da će Dinamo izmoriti Villarreal, a da će Osasuna danas pobijediti i onda Dinamo slaviti i proći u četvrtfinale. Budimir je svoje napravio, sada je red na Dinamu i Orišiću.

Dinamo vs Villarreal Pao dogovor između igrača Dinama i Osasune uoči Villarreala, Vaha otkrio recept za pobjedu divider