Gruzijci su i dalje hit

Bosna i Hercegovina osvojila prvi bod u elitnom rangu Lige nacija, remi Nizozemske i Njemačke

Kompletirano je drugo kolo Lige nacija za ovu sezonu.

Mađarska - BiH (Foto: Afp)

Ovog utorka odigrane su i posljednje utakmice drugog kola Lige nacija. Reprezentacija Bosne i Hercegovine u Budimpešti je odigrala 0:0 s Mađarskom, upisavši svoj prvi bod ikada u elitnom rangu ovog natjecanja.

Remijem je završila i druga utakmica te grupe, sudar europskih divova Nizozemske i Njemačke, ali na ovom dvoboju su pala četiri pogotka.

Domaći su rano poveli golom Reijndersa (2), Undav (38) i Kimmich (45+3) su preokrenuli u završnici prvog poluvremena da bi Dumfries (51) pogodio za konačnih 2:2.

Kapetan engleske nogometne reprezentacije Harry Kane je svoj 100. nastup za Gordi Albion proslavio s dva gola u 2:0 pobjedi protiv Finske na Wembleyu u susretu skupine 2 Lige B. Kane je zabijao u 57. i 76. minuti. Engleska ima maksimalnih šest bodova, kao i Grčka koja je kao gost nadigrala Irsku također sa 2:0, dok su Finska i Irska bez bodova.

Tablice omogućuje Sofascore

Dragan Talajić Hrvatski trener priredio veliku senzaciju pa doživio bolan poraz divider

Hrvatska - Portugal Mladi Vatreni izgubili od Portugala, ali još uvijek mogu otići na Euro divider

Ivan Radeljić i Željko Sopić Dobio otkaz u HNL-u pa ekspresno pronašao novi angažman divider

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽