Bili su jako ljuti

Bel pokazao dva crvena kartona za klupu Istre: Evo što je napisao u zapisniku

Sudac Dario Bel podijelio je više kartona za članove Istre 1961 koji su bili na klupi.

Dario Bel (Foto: Zeljko Hajdinjak/Cropix)

Sudac Dario Bel imao je dosta posla na utakmici desetog kola SuperSport HNL-a između Istre 1961 i Dinama, koja je završila podjelom bodova (2:2).

Na neke njegove odluke burno je reagirala domaća klupa, a već nakon pola sata igre izvukao je žuti karton za trenera Paola Tramezzanija i analitičara Oriola Roigu. Dvojac je burno reagirao nakon starta gostujućeg braniča Raula Torrentea, ali nažalost nije stalo na tome.

U 65. minuti požutjeo je i predstavnik Istre Kristijan Glavaš, a deset minuta kasnije vidjeli smo i dva crvena kartona! Bel je isključio analitičara i oružara Vladu Derkuću, a u zapisniku je kao razlog naveo agresivno ponašanje uz učestalo prigovaranje na odluke suca.

Luka Modrić Modrić postao jedan od najvećih dosad pa poručio: "Ne volim da me podsjećate na to" divider

Carlo Ancelotti i Luka Modrić Ancelotti ga obožava! Talijanu su "puna usta" Modrića: "Real može biti sretan što ima takvog igrača" divider

Istra 1961 Napadač Istre nakon drame protiv Dinama: "Teško je kad morate igrati protiv igrača i još nekih ljudi" divider

Prati nas na Instagramu!
Hajduk uspješno prošao teško gostovanje kod posljednjeg na ljestvici, ali vrlo dobrog Slaven Belupa!
Stigli su sastavi za utakmicu Slaven Belupa i Hajduka! Gattuso je odlučio ostaviti Durdova na klupi.

Može li Hajduk neokrznut proći teško gostovanje u Koprivnici i pobjeći rivalima na četiri boda prednosti, vaša prognoza rezultata?

KRAJ! Dinamo je osvojio samo bod kod Istre 1961 u Puli. Nažalost, čini se da je nakon utakmice izbio fizički okršaj između Bjelice i Tramezannija. Vaš komentar?