Majstorski

VIDEO Svemogući Harry Kane! Ljubimac Bavaraca zabio gol o kojem će se dugo pričati

Bayern je demolirao gostujući Darmstadt 8:0 u 9. kolu Bundeslige, a posebno će ostati upamćen gol Harryja Kanea za 5:0.

Harry Kane (Foto: Afp)

Domaći Bayern ugostio je Darmstadt na svojoj Allianz Areni u sklopu 9. kola Bundeslige, u redovima gostiju zaigrali su naši Matej Maglica i Bartol Franjić, ali što prije će zaželiti zaboraviti gostovanje u Munchenu.

Nakon prvih 45 minuta stajalo je 0:0 na semaforu, ali onda je uslijedio uragan Bavaraca predvođenih Harryjem Kaneom.

Gol Charlieja Taylora VIDEO Branič Burnleya fantastičnim poluvolejem istaknuo kandidaturu za gol sezone divider

Kane, Sane, Musiala, Muller... i tako u krug, čak osam golova je Bayern pospremio u mrežu gostiju u drugom poluvremenu, a posebno će ostati zapamćen spekakularan pogodak Engleza iz 69. minute susreta.

Zaista rijetko viđamo ovakav pogodak, Kane je sa svoje polovice terena prevario gostujućeg vratara i bacio Allianz Arenu u delirij.