GOOD JOB, CHARLIE

VIDEO Branič Burnleya fantastičnim poluvolejem istaknuo kandidaturu za gol sezone

Derbi začelja Premier lige igraju momčadi Bournemoutha i Burnleya.

Gol Charlieja Taylora (Foto: Guliver Images)

Vrlo uzbudljiva utakmica igra se u Bournemouthu, na Vitality stadiona. Derbi začelja engleske Premier lige između momčadi koje su zajedno osvojile tek sedam bodova.

Lovro Majer prima čestitke Lovro Majer zabio prvijenac u dresu Wolfsburga divider

Bournemouth je dočekao Burnley, a u trenutku pisanja ovog teksta rezultat na poluvremenu je 1:1. No, to nije razlog objavljivanja nego fantastičan pogodak kojim su gosti u 11. minuti došli u vodstvo.

Prvi pogodak u 140 utakmica - i to kakav!

Pogodak je došao nakon ubačaja iz kuta, a strijelac je bio lijevi bočni branič Burnleya, Charlie Taylor.

On je izvan kaznenog prostora dočekao loptu koju mu je spustio Dara O'Shea, a onda neobranjivim volejem pogodio mrežu Radua, koji je samo pogledom ispratio let lopte.

Chelsea Chelsea nema rješenje za njih: Treću godinu zaredom dobili ih na Stamford Bridgeu divider

Tayloru je to prvi premierligaški gol u 140 utakmica unutar elitnog ranga engleskog nogometa, ali i kandidat za jedan od najljepših golova sezone.

Pogledajte ga OVDJE, a iz druga dva kuta OVDJE.