Marcelo Brozović nova je meta Barcelone u zimskom prijelaznom roku, javlja poznati španjolski novinar Gerard Romero.
Tri vijesti o kojima se priča
Hrvatski reprezentativac još je jednom pokazao svoju klasu na Svjetskom prvenstvu u Katru na koje je došao nakon duže pauze zbog ozljede.
Kilde uzeo superveleslalom u Wengenu, ali priča dana je bio senzacionalni domaćin
30-godišnji Turopoljac je u redovima milanskog Intera već punih osam godina, a ugovor s Talijanima ga veže sve do 2026. godine.
Barcelona je bacila oko na našeg reprezentativca, navodno su poslali ponudu Interu, ali ne radi se o običnoj kupovini, već se radi o razmjeni igrača.
Ruski sportaš i sin tamošnje legende priznao uzimanje dopinga: Potvrdio i sustav prikrivanja
Naime, Barcelona nudi Interu Francka Kessiea koji je na Camp Nou stigao ljetos, ali nije se uspio nametnuti Xaviju kao prva opcija u veznoj liniji.
Sjetimo se koliko je Barcelona prošlo ljeto imala problema oko registracije igrača i poštivanja financijskog fair-playa.
Ždrijeb Svjetskog klupskog prvenstva: Evo na koga će Modrić i Real
Naš Marcelo prema Transfermarktu vrijedi 35 milijuna eura, baš kao i Kessie kojeg Katalonci nude ''pod račun''.