rakitić igrao 90 minuta

Na krilima Messija i njegovog nasljednika Ansua Fatija Barcelona ponovno pobjegla Realu na +5

Barcelona je rutinirano pobijedila Leganes i vratila se na +5 u odnosu na Real Madrid.

Barcelona je upisala očekivanu pobjedu protiv Leganesa u utakmici 29. kola španjolskog prvenstva. Golovima Ansu Fatija i Lionela Messija Barcelona je slavila s 2:0.

Katalonci su dugo lomili otpor gostiju koji se bore za opstanak, a pogodak za vodstvo stigao je tek u 42. minuti prvog poluvremena, nakon što je Ansu Fati postigao prekrasan pogodak s ruba kaznenog prostora.

gol expired Minhenski Bayern po 30. put u klupskoj povijesti postao prvakom Njemačke! divider

Rezultat se nije mijenjao do 69. minute kada je argentinski čarobnjak izdržao brojne nalete, ušao u kazneni prostor i bio srušen za najstrožu kaznu. Messi je sam uzeo loptu u ruke i postigao 21. pogodak u sezoni.

Ivan Rakitić igrao je svih 90 minuta, a u samoj je završnici i požutio.

Barcelona je ovom pobjedom pobjegla Real Madridu na +5, ali ima i utakmicu više. Kraljevi u četvrtak dočekuju Valenciju i tražit će pobjedu da ostanu blizu vodeće Barcelone.

gol expired Tudor utučen nakon poraza: "Radim 24 sata dnevno, a onda dođem na utakmicu i duša me boli" divider