U opasnoj zoni

Hrvatski napadač nastavlja tresti mreže u Španjolskoj: Deveti gol u sezoni centarfora kojeg Dalić pozorno prati

Athletic je pobijedio 3:1 Mallorcu u Bilbau u 32. kolu španjolskog prvenstva...

U drugoj utakmici 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Athletic Bilbao je kao domaćin svladao Mallorcu sa 3-1 (2-0), a jedini pogodak za gostujuću momčad postigao je hrvatski napadač Ante Budimir.

Baski su već na poluvremenu imali dva pogotka prednosti. Garcia je u 16. minuti realizirao kazneni udarac, a Sancet je u 24. minuti povećao prednost domaće momčadi.

gol expired Liverpool osudio ponašanje svojih navijača: "Potpuno neprihvatljivo" divider

Na početku drugog poluvremena Ante Budimir je ušao u igu umjesto Babe, a u 69. minuti je iz kaznenog udarca postigao svoj deveti pogodak ove sezone i smanjio zaostatak gostiju kojima je nedostajalo preciznosti za potpuni preokret.

Pobjedu Athletica potvrdio je Villalibre u 90. minuti.

Athletic je sa 45 bodova došao do devetog mjesta, na samo dva boda od plasmana u kvalifikacije za Europsku ligu. Mallorca je sa 26 bodova u zoni ispadanja, šest bodova iza Eibara koji drži spasonosno 17. mjesto.

gol expired Guardioli stiže granitno pojačanje za obranu: Koštat će 80 milijuna eura divider

U subotu su na rasporedu još tri utakmice u kojima se sastaju: Celta Vigo - Barcelona (17.00 sati), Osasuna - Leganes (19.30) i Atletico Madrid - Alaves (22.00).

Španjolska - 32. kolo:

Athletic B. - Mallorca 3-1 (Garcia 16-11m, Sancet 24, Villalibre 90 / Budimir 69-11m)