pokosio protivnika

Rebić ekspresno dobio crveni zbog kung-fu udarca, Ronaldo promašio penal!

Rebić je bio heroj Milana u prvoj utakmici, ali u drugoj je brzo završio nastup...

Juventus i Milan nastavili su sezonu u Italiji uzvratnom utakmicom polufinala Kupa u Torinu.

Počelo je vrlo sadržajno - Ronaldo je već u 15. minuti promašio penal pogodivši stativu, ali sreća Milana nije dugo trajala jer je Ante Rebić odmah u nastavku akcije dobio crveni karton.

gol expired Olmo poludio! U dvije minute strpao dva lijepa gola za pobjedu Leipziga divider

Rebić je u želji da dođe do lopte neoprezno startao đonom i pokosio Danila. Za suca nije bilo dvojbe - bio je to izravan crveni karton.

Rebića su talijanski mediji najavljivali kao jednu od zvijezda velikog derbija, u prvoj utakmici zabio je u remiju 1:1. Nažalost, borbeni Ante ovoga je puta pretjerao. Kako je to izgledalo pogledajte OVDJE.