nije krenulo prema očekivanjima

Čačić uživao u debiju manje od dvije minute: Poraz u prvoj utakmici nakon reprezentacije

Ante Čačić debitirao je porazom na prvom poslu nakon više od dvije godine izbivanja.

Bivši izbornik Ante Čačić startao je porazom na svom novom radnom mjestu - egipaatskom Pyramidsu. On je na gostovanju kod Haras El Hodooda poražen s minimalnih 1:0.

gol expired Poznat je po skandalima, ali Nick Kyrgios ima veliko srce: Pokrenuo veliku akciju za pomoć unesrećenima divider

Povratak na trenersku klupu nakon više od dvije godine izbivanja pokvaren mu je već u 2. minuti utakmice, kada je Sherwyda zabio jedini pogodak na utakmici. Haras El Hodood je uoči ovog kola bio 12. sastav na prvenstvenoj ljestvici, a sada je s ova tri boda skočio na 10. mjesto.

Pyramids je ostao peti sa svega 16 osvojenih bodova iz 11 odigranih utakmica. Za vodećčim Al Ahlyjem zaostaje čak 11 bodova, s tim da Al Ahly ima i dvije utakmice manje.

gol expired UFC izbacio brutalnu najavu uoči povratka McGregora: "Nema boljeg načina za otvaranje dekade" divider

Čačiću je ovo prvi posao nakon otkaza u reprezentaciji. Izborničke klupe koštao ga je remi s Finskom na Rujevici u listopadu 2017., nakon čega ju je preuzeo Zlatko Dalić i kroz dodatne kvalifikacije odveo Hrvatsku do Rusije i povijesnog srebra.

Osim reprezentacije, Čačić je vodio Inter, Lokomotivu u dva navrata, Dinamo, Sesvete, Maribor i Slaven Belupo.

gol expired Boban mu na dočeku govorio na hrvatskom, Zlatan poslao poruku napaćenim navijačima Milana divider