Dosad najveća FNC borba, barem po interesu koji je za nju postojao, ipak neće dobiti revanš kakav je bio planiran.
Tri vijesti o kojima se priča
Aleksandar Ilić i Miran Fabjan odradili su posao trenera u drugoj sezoni FNC-ovog showa Fight of Nations, čije emitiranje je krenulo, a 6. rujna trebali su odradili borbu u istoj dvorani gdje su manje od godinu dana ranije odradili svoj prvi okršaj.
Slovenac napravio suprotno od onoga čime se proslavio
No, zagrebačka Arena ovog će puta ostati bez te borbe, budući da je Miran Fabjan napravio nešto suprotno od onoga čime se proslavio, odnosno postao jedna od najvećih borilačkih zvijezda u regiji.
Slovenac, koji je inače poznat po uskakanju umjesto ozlijeđenih boraca i spašavanju priredbi na taj način, ovog puta je on prisiljen biti taj koji će borbu otkazati.
Znajući Mirana, možemo biti sigurni da je u takvom stanju da u borbu ne bi nikako mogao ući.
Okršaj koji je trebao biti sunaslovna borba FNC 24 priredbe tako se neće održati nego će Ilić za revanširati se morati pričekati neki drugi datum.
Podsjećamo, Ilić je u prošloj borbi dobro krenuo, ali Fabjan je pametni izborom udaraca preokrenuo borbu i slavio nokautom. Ilić je kasnije tvrdio kako je u borbi ostao da bi spasio program priredbe, odnosno da je bio u stanju u kakvom bi većina boraca otkazalo svoj nastup.