nevjerojatno

VIDEO Hrvatski košarkaši čekali gotovo pola sata zbog semafora!? Sramotna situacija u Grčkoj

Hrvatski košarkaši doživjeli su gotovo nikad viđenu situaciju u Pireju.

Mario Hezonja (Foto: Afp)

Hrvatska košarkaška reprezentacija odigrala je savršene tri četvrtine protiv Slovenije i u pojedinim trenucima vodila preko 20 razlike.

Momčad Josipa Sesara bori se za nastup na Olimpijskim igrama u Parizu, a predstava protiv Slovenije zaista obećava.

Susjedi predvođeni superzvijezdom Lukom Dončićem nisu ozbiljno zaprijetili vodstvu Hrvatske niti u jednom trenutku utakmice, dok su naši košarkaši bili razigrani i motivirani. Zubac, Šarić, Filipović, Hezonja – svi su bili dvocifreni.

Petra Martić Petra Martić preokretom započela nastup u Wimbledonu: Siloviti odgovor na izgubljeni prvi set divider

Kraj treće četvrtine obilježila je bizarna situacija u Pireju. Prekid utakmice koji je trajao više od 20 minuta prouzročio je kvar semafora iznad jednog koša. Hrvatska je u tom trenutku imala golemih +21 (81:60).

Snimku iz Pireja pogledajte OVDJE.

Hrvatska se sutra poslijepodne sastaje s Novim Zelandom u drugoj utakmici grupne faze. Samo pobjednik turnira u Pireju ide na Olimpijske igre.

Tihana Nemčić Bojić Tko je žena koja se pojavila u emisiji EURO 2024? Upoznajte doktoricu nogometa iz Križevaca divider

Peleov dres na Isusovom kipu iznad Rio de Janeira Brazilski državni vrh odlučio: Svake godine ubuduće slavit će se "Dan kralja Pelea" divider

Tko je prvi favorit za naslov prvaka Europe?