LeBron zabio 19 u četvrtini

Ponajbolje momčadi NBA lige bez milosti: Lakersi, Rocketsi, Nuggetsi i Bucksi razbili suparnike

U noći s utorka na srijedu u SAD-u su odigrane četiri utakmice najjače košarkaške lige svijeta - NBA lige.

Denver Nuggetsi su sa 127:99 kod kuće pobijedili Portland Trail Blazerse Marija Hezonje, koji je u 12 minuta na terenu zabio devet koševa (šut iz igre 3/5, trice 0/1) uz jednu asistenciju. Domaću je momčad do pobjede predvodio Nikola Jokić s 29 poena, 13 skokova i devet asistencija.

Jerami Grant je za Denver, koji je dobio sva tri susreta protiv Portlanda ove sezone, ubacio 17 koševa.

gol expired Navijači sve bliže kupnji Hajduka: Impresivni rezultat i čudesna brojka za siječanj divider

Nuggetsi su uspjeli zaustaviti Damian Lillarda koji je za Portland zabio svega 21 koš, što mu je najmanji učinak od 9. siječnja. CJ McCollum je dodao 20 za Portland kojem je prekinut niz od četiri pobjede.

Houston Rocketsi su sa 125:110 na svom terenu svladali Charlotte Hornetse i to nakon što su nadoknadili zaostatak od 15 koševa. James Harden je gotovo upisao triple-double, a utakmicu je završio s 40 koševa, 12 asistencija i devet skokova.

gol expired Potres u Barceloni: Messi javno opleo po sportskom direktoru i kultnom igraču katalonskog diva divider

Miles Bridges i Terry Rozier su sa po 20 koševa bili najbolji u redovima Hornetsa kojima je ovo četvrti poraz u nizu.

Milwaukee Bucksi su sa 120:108 u gostima pobijedili New Orleans Pelicanse zahvaljujući Giannisu Antetokounmpou koji je upisao 34 koša i 17 skokova.

Bucksi su zaostajali veći dio prvog poluvremena, a onda su nadigrali Pelicanse 42:24 u trećoj četvrtini. Antetokounmpo je samo u tom dijelu utakmice zabio 16 koševa. Khris Middleton je dodao 20 koševa za Milwaukee, a Dragan Bender nije ulazio u igru. Brandon Ingram je predvodio New Orleans s 32 poena.

Ivan Rakitić i Raquel Mauri (Foto: Instagram) Bivši Rakitićev klub uzda se u Ivanovu suprugu: Seksi Raquel mogla bi odigrati važnu ulogu divider

Los Angeles Lakersi su u svom Staples centru sa 129:102 bili bolji od San Antonio Spursa, a LeBron James je zabio 36 koševa, od čega 19 u zadnjoj četvrtini, za pobjedu domaće momčadi.

DeMar DeRozan je bio najbolji strijelac Spursa s 28 koševa, dok Luka Šamanić nije ulazio u igru.

gol expired Rooney potvrdio prolaz svog novog kluba, ždrijeb mu donio utakmicu koju će mu biti najteže igrati divider