uhvatio formu

Nova dobra partija Šarića, bio je ponajbolji igrač Phoenixa

Šarić je uhvatio formu i pruža dobre igre za Phoenix Sunse.

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić uhvatio je dobru u formu u dresu Phoenix Sunsa. Noćas je bio u početnoj petorci i u 33 minute ubacio je 16 koševa (šut 6-10), 6 skokova i 4 asistencije, s tim da je trice gađao 4-6. U zadnjih šest utakmica ima prosjek od skoro 15 poena po susretu.

Šarić je bio dio trojke koje je najviše pružila u redovima Phoenixa. Ricky Rubio je upisao 24 koša i osam asistencija, a Devin Booker 18 poena. No, ipak su izgubili u gostima od Oklahome sa 108:126, a momčad domaćina predvodio 21-godišnji Kanađanin Shai Gilgeous-Alexander s 32 koša, što mu je rekord karijere.

gol expired Real vraća odbjeglog sina: Rekordera Bundeslige čeka mjesto i borba sa senatorom slične sudbine divider

Portland je dobio Orlando sa 118:103, a Mario Hezonja je za Blazerse odigrao 11 minuta te je upisao samo tri skoka (šut 0-2). Portland su predvodili Damian Lillard s 36 i CJ McCollum s 31 košem.

Centar Ante Žižić, koji i ove sezone ima skromnu statistiku, nije igrao za Cleveland, koji je svladao Memphis sa 114:107.

gol expired Samo Messi je bolji od srpskog majstora: Zabio fantastičan pogodak i srušio rekord divider