Denver dobio šestu zaredom

Clippersi u gostima zaustavili Dončićev Dallas, vrlo dobra partija Ivice Zupca

Dallas je do ove utakmice imao niz od pet pobjeda, ali protiv Clippersa nije išlo.

LA Clippersi su sinoć u gostima svladali Dallas Maverickse sa 114-99 a hrvatski košarkaš Ivica Zubac je u 18 minuta na terenu upisao 11 koševa (šut iz igre 4/7) i sedam skokova.

Kawhi Leonard je predvodio pobjedničku momčad sa 28 ubačaja, a Paul George je dodao 26, od čega je 17 zabio u prvoj četvrtini.

Obrana Clippersa, kojima je ovo šesta uzastopna pobjeda, su uspjeli zaustaviti Luku Dončića, čiji je prosjek na utakmici 30,6 poena. On je utakmicu završio sa 22 koša i osam skokova. Kristaps Porzingis je ubacio 15 koševa uz deset skokova za Maverickse kojima je ovo prvi poraz nakon pet pobjeda zaredom.

I Denver Nuggetsi su ostvarili šestu pobjedu zaredom, sinoć su kod kuće sa 117-104 bili bolji od Washington Wizardsa.

Jerami Grant je bio najbolji strijelac Nuggetsa sa 20 poena, a Will Barton je dodao 17 koševa, osam skokova i isto toliko asistencija.

Kod Wizardsa najbolji je bio Jordan McRae sa 21 ubačaja. Davis Bertans, Bradley Beal i Moritz Wagner su svaki upisali po 14 koševa.