stao babo, stala i utah

Šarić i Zubac odigrali maestralno pod obručima: Obojici za dlaku izmaknuo double-double

Dariju Šariću nedostajao je samo jedan skok za ostvarenje double-double učinka.

Hrvatski košarkaš Dario Šarić zabio je 20 koševa u pobjedi svojih Phoenix Sunsa, Bojan Bogdanović s 13 koševa sudjelovao je u porazu Utah Jazza, a Ivica Zubac s istim je učinkom pridonio pobjedi svojih LA Clippersa.

Phoenix Sunsi kod kuće su sa 125:109 pobijedili Minnesotu Timberwolvese, a Šariću je za dlaku izmaknuo još jedan double-double učinak. Osim 20 koševa, do kojih je stigao u 32 minute na terenu i uz šut iz igre 7/11 (trice 2/6), upisao je i devet skokova te po jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu.

gol expired Pogađate kojoj je zvijezdi ovako hladno, a debelo je iznad nule: Kad vidite koliko zarađuje... divider

Devin Booker bio je najbolji strijelac pobjedničke momčadi s 26 koševa, a Kelly Oubre Jr. zabio je 24 koša na svoj 24. rođendan. Minnesotu je predvodio Karl-Anthony Towns s 33 ubačaja i 15 skokova.

Od Jazza našeg Bojana Bogdanovića sa 104:90 bolja je bila gostujuća Oklahoma City Thunder. Bogdanović je odigrao 32 minute i uz lošiji šut iz igre (4-17) postigao 13 poena te tome pridodao pet skokova i jednu ukradenu loptu.

gol expired Klopp posramio prevoditelja na presici: "Ovo je sr...! Radi to kako treba. Nije tako teško" divider

Dennis Schroder predvodio je Oklahomu s 27 koševa, Shai Gilgeous-Alexander je dodao 20, a Chris Paul 16, dok je najbolji strijelac Utahe bio Donovan Mitchell koji je utakmicu završio s 26 poena. Ovo je šesti poraz Utahe u zadnjih osam utakmica.

LA Clippersi Ivice Zubca su sa 110:99 nadigrali Indianu Pacerse na njihovu terenu, a najzaslužniji za to bio je Paul George, koji je svojoj bivšoj momčadi zabio sedam trica za ukupan učinak od 36 koša.

Montrezl Harrell dodao je 26 koševa i osam skokova za Clipperse koji su igrali Kawhija Leonarda (odmor). Ivica Zubac ubacio je 13 koševa uz osam skokova, dvije asistencije i jedan blok za 21 minutu na terenu. Kod Indiane najbolji je bio Malcolm Brogdon s 20 poena.

gol expired Trener Barcelone objasnio zašto je ostavio Messija kod kuće pa dao veliki kompliment Rakitiću divider

Boston Celticsi kod kuće su pobijedili Cleveland Cavalierse sa 110:88. Kemba Walker za pobjedu svoje momčadi zabio je 22 koša, dok je kod Cavaliersa najbolji bio Jordan Clarkson s 19 koševa. Ante Žižić odigrao je tri minute uz dva promašaja i bez učinka.

Milwaukee Bucksi stigli su do svoje 15. pobjede zaredom. Sa 110:101 bili su bolji od Orlando Magica. Giannis Antetokounmpo za Buckse je ubacio 32 koša i ugrabio 15 skokova, a Khris Middleton dodao je 20.

NBA liga, rezultati:

Indiana Pacers - LA Clippers 99-110
(Ivica Zubac je odigrao 21 minutu za LA Clipperse, zabio je 13 koševa i upisao osam skokova, dvije asistencije i jedan blok)

Boston Celtics - Cleveland Cavaliers 110-88
(Ante Žižić je odigrao tri minute za Cleveland, bez učinka)

Chicago Bulls - Toronto Raptors 92-93

Houston Rockets - Sacramento Kings 118-119

Milwaukee Bucks - Orlando Magic 110-101

New Orleans Pelicans - Detroit Pistons 103-105

Phoenix Suns - Minnesota Timberwolves 125-109
(Dario Šarić je odigrao 32 minute za Phoenix, zabio je 20 koševa i upisao devet skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu)

Utah Jazz - Oklahoma City Thunder 90-104
(Bojan Bogdanović je odigrao 32 minute za Utah, zabio je 13 koševa i upisao pet skokova i jednu ukradenu loptu)

Golden State Warriors - Memphis Grizzlies 102-110