Hrvatska reprezentacija
OBRANA JE ZAKAZALA

VIDEO Šok u 95. minuti: Pogledajte kako je dinamovac slomio hrvatsku obranu nakon čega je došao pogodak

Junak Albanije bio je Klaus Gjasula, ali čovjek koji je napravio najviše nereda u završnici utakmice bio je Arber Hoxha.

Luka Modrić i Arber Hoxha (Foto: Afp)

Hrvatska je još jednom pokazala koliko može biti dobra. Od prvih trenutaka drugog poluvremena žestoko je napala Albance i navijači su bili puni uvjerenja da će preokret doći.

I onda je došao, Hrvatska je pogocima u 74. i 76. minuti slomila Albance, koji su bili u žestokoj panici te do tada u drugom dijelu nisu napravili apsolutno ništa.

Sylvinho pogodio zamjenama, Dinamov rasturao obranu Vatrenih

No, Sylvinho je u samoj završnici napravio dvije ključne zamjena. Uveo je Mirlinda Dakua i Arbera Hoxhu, a potonji je bio ključni igrač završnice.

Prvo je Hoxha sjajno šutirao nakon solo prodora, onda je namjestio i priliku za Dakua, a na kraju je pokrenuo akciju za 2:2. Dinamov krilni napadač proturio je loptu između Juranovića i Pašalić, nakon čega je Mitaj utrčao i vratio loptu za strijelca Gjasulu.

Šutalo nije uspio zaustaviti dodavanje, a udarac je bio suviše precizan da bi ga Livaković izvadio iz gola.

Taj pogodak, kao i sve ostale, možete pogledati OVDJE.

Zlatko Dalić Dalić otkrio kako je u svlačionici i koji je bio plan: ''Bili smo spori i tromi, ali sve je u našim rukama'' divider

Hrvatska reprezentacija Bilo je dosta kredita i igre na staru slavu: Dalić treba dati šansu mladim snagama! divider

Luka Modrić FOTO Luka Modrić je sjeo na teren i tugovao, a onda mu je prišla zvijezda Intera divider