Hrvatska reprezentacija
Legendarni Vatreni

VIDEO Mario Stanić: "Vidjeli smo da je Modrić čovjek od krvi i mesa. Ne sjećam se kad je to napravio"

Mario Stanić gostovao je u specijalnoj emisiji Nove TV o utakmici Turske i Hrvatske.

Nogometaši Hrvatske svladali su Tursku (2:0) u kvalifikacijama za Euro 2024. Ponovno je sjajnu utakmicu odigrao kapetan Luka Modrić, a za to je nagrađen glasnim ovacijama 40 tisuća gledatelja na stadionu u Bursi.

Legendarni Vatreni Mario Stanić je gostovao u specijalnoj emisiji Nove TV i dao zanimljiv komentar nakon posljednjeg sučevog zvižduka,a posebno se osvrnuo na kapetana Vatrenih:

Mateo Kovačić VIDEO Evo kako je Kovačić torpedirao Turke: Dva puta na pravom mjestu u pravo vrijeme! divider

"Visjeli smo opasno u prvih 15-ak minuta, u trenucima njihove najveće dominacije nismo uspjeli zabiti gol i ohladiti ih. Također, u tih prvih 15 minuta smo vidjeli i da je Luka Modrić čovjek od krvi i mesa, jer ja se ne sjećam kad je on u tako kratkom vremenu dvaput krivo dodao", kazao je Stanić s osmijehom.

U akciji za drugi pogodak Vatrenih, koji su postigli pred kraj prvog poluvremena, Modrić je sjajno pronašao Marija Pašalića koji je zapucao na turska vrata, a domaći vratar je tek uspio odbiti loptu do natrčalog Kovačića.

Što kažete na start Vatrenih u kvalifikacijama za Euro?