Hrvatska reprezentacija
uvertira za euro

VIDEO Kako je lijepo vidjeti Modrića s trofejem: Luka podigao prvi pehar u dresu reprezentacije

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je ACUD Kup igran u Egiptu.

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je ACUD Kup, prijateljski turnir odigran u Kairu. Naši nogometaši su u finalu bili bolji od Egipta 2:4.

Rano smo primili pogodak, Rabia je u 7. minuti doveo domaćine u vodstvo, ali kvaliteta naših igrača je ubrzo izašla na vidjelo i utakmicu smo mirno odveli u svoje vode. Vlašić je poravnao na 1:1 u 21. minuti, a zatim smo dodali gas u drugom poluvremenu i zaključili susret.

Dani Olmo VIDEO Oleeee Matador! Olmo dvaput provukao Brazilcima loptu kroz noge pa zabio golčinu divider

Petković je zabio za potpuni preokret, Kramarić i Majer dotukli Egipćane, a domaćini su uspjeli tek smanjiti na 2:4 u sudačkoj nadoknadi drugog dijela.

Nakon utakmice krenula je ceremonija, malo neorganizirano, Vatreni su čekali na svoje medalje i pehar. Kapetan Luka Modrić napokon je podigao prvi trofej za hrvatsku nogometnu reprezentaciju u svojoj karijeri nakon silnih klupskih titula.