Hrvatska reprezentacija
UEFA se poklonila kapetanu

VIDEO Pogledajte Modrićev potez petom nakon kojeg je pao pogodak: "Trenutak čarolije"

Hrvatski kapetan je sudjelovao u akciji za 2:0 protiv Latvije.

Luka Modrić (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Hrvatska je pobjedom kod Latvije (0:2) napravili veliki korak naprijed u borbi za izravan plasman na Euro 2024.

Vatreni su već u 6. minuti načeli domaćina, zabio je Lovro Majera, a samo deset minuta kasnije pao je novi pogodak. Ovog puta strijelac je bio Andrej Kramarić, asistent Majer, ali svemu je prethodio sjajan potez kapetana Luke Modrića.

Andrej Kramarić slavi pogodak Srpski novinar pohvalio Vatrene: "Zato su velikani europskog nogometa. Nema to veze s EU-om, Vatikanom..." divider

On je petom sjajno proigrao Josipa Stanišića koji se sjurio po desnoj strani, ubacio za Majera, a ovaj proslijedio do strijelca pogotka. Sjajnu akciju izdvojila je UEFA na službenom X profilu (nekadašnjem Twitteru):

"Trenutak čarolije Luke Modrića u začetku akcije za drugi gol Hrvatske".