Hrvatska reprezentacija
nije mogao pronaći riječi

Stanišić u nevjerici: ''Sve je sudio protiv nas! Osam minuta nadoknade? Mislio sam da mi se priviđa…''

Nakon susreta Hrvatske i Italije pred kamere HRT-a stao je Josip Stanišić.

Josip Stanišić (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Hrvatska nogometna reprezentacija remizirala je 1:1 protiv Italije u posljednjem kolu skupine B Europskog nogometnog prvenstva u Njemačkoj.

Strijelac za Vatrene bio je Luka Modrić u 55. minuti susreta, dok je Mattia Zaccagni pogodio za konačnih 1:1 u posljednjoj, 98. minuti susreta.

Tako je naša reprezentacija gotovo pa sigurno ispala u grupnoj fazi, ostaje nam tek teorija i nekoliko scenarija za koje su šanse minimalne.

Nakon susreta pred kamere HRT-a stao je Josip Stanišić.

''Mislim da smo svi razočarani. Strašno što smo doživjeli. Dvaput u nadoknadi dobiti takav gol. Ne znam što je sudio sudac, sve protiv nas, svaki kontakt bio je faul. Stvarno strašno. Ne znam zašto je sudac pokazao tih osam minuta. Možda je gledao utakmice od jučer. Da je dao pet minuta, okej'', rekao je Stanišić pa dodao:

Zlatko Dalić Dalić otvoreno priznao: "Ovo je neuspjeh! Sve je išlo po planu i željama, ali..." divider

''Svi smo ljuti, svi smo žalosni, ne možemo vjerovati. Kad sam vidio osam minuta, mislio sam da je pogrešno pokazano. Nećemo sve svaliti na suca, ali da je bilo pet minuta, bilo bi fer. Atmosfera, znate i sami, mislim da ovo danas nije trebalo ovako završiti'', iskreno je kazao.

''Teško je proći s dva boda. Trebali smo pobijediti protiv Albanije. Danas isto. Jedina prava utakmica naša je bila danas. Mislim da smo imali puno sreće proteklih godina, to nam se danas, nažalost, sve vratilo.''

Luciano Spalletti Talijanski izbornik poludio na novinare: "Hrvatska je fenomenalno igrala, što hoćete!?" divider

Danny Makkelie Nizozemski sudac poznat je po skandalima, svijet ga zna po pogurancu Srbije i Engleske divider