Hrvatska reprezentacija
novi napadač

VIDEO Hrvatska dobila dva nova igrača: ''Malo sam pokazao, jedva čekam opet igrati za Hrvatsku"

Igor Matanović je novi napadač Hrvatske, a debitirao je protiv Portugala.

Nogometaši Portugala su u Lisabonu, u sklopu skupine 1 Lige A, bili bolji od Hrvatske s 2:1

Diogo Dalot u sedmoj i Cristiano Ronaldo u 34. minuti su doveli Portugalce u vodstvo od 2-0, dok je jedini hrvatski pogodak bio autogol Dalota u 41. minuti.

Za Vatrene je debitirao Igor Matanović, a ovo su njegove reakcije:

''Teško je naći prave riječi, imali smo šanse dosta da pobijedimo. Vidi se njihova kvaliteta i zasluženo su slavili. Najveći cilj je zaigrati za Hrvatsku, kad sam bio dijete cilj mi je bio igrati za Hrvatsku. San je postao stvarnost. Ja ću ostaviti srce na terenu, malo sam pokazao, jedva čekam dalje.

Moramo analizirati što nije bilo dobro, gledamo prema dalje'', rekao je Matanović koji je imao nekoliko dobrih prilika.

I Petar Sučić debitirao

"Protiv jako dobre ekipe smo odigrali dobru utakmicu. Prema kraju utakmice smo bili sve bolji. Na kraju možemo se samo skupiti i ići dalje zajedno. Poraz mi je pokvario debi, ali ja sam najsretniji čovjek na svijetu. Presretan sam i ponosan. Još sam pod dojmom. Portugal ima pojedinaca koji stvaraju višak. Mislim da će nam nova formacija poslužiti u budućnosti. Bilo je jako dobrih stvari večeras", rekao je Petar Sučić.

Mateo Kovačić VIDEO Kovačićev show u Lisabonu: Izmamio je uzdahe 60 tisuća Portugalaca! divider

Cristiano Ronaldo Portugalcima rezultat u drugom planu: Pogledajte što im je glavna tema nakon pobjede protiv Hrvatske divider

Reprezentacija San Marina VIDEO Najgora reprezentacija svijeta dočekala prvu pobjedu nakon 20 godina, pogledajte tu sreću divider